ЧЛЕНСТВО

До організації може бути прийнятий кожен громадянин України або іншої держави, що досягнув 14-річного віку, знає та визнає Статут та Програму МОКУ, письмовою заявою на добровільних засадах виявив бажання вступити до МОКУ і співпрацювати з ним.
Особи, молодші 14 років, приймаються до молодіжної організації, що утворюється при МОКУ, і за віком поділяються на козачат (до 10 років) та джур (від 10 до 14 років).

До МОКУ приймаються як колективні члени підприємства, установи, організації, навчальні (зокрема військові) заклади. Асоційованими членами МОКУ можуть бути підприємства, установи, організації, навчальні (зокрема військові) заклади, які бажають співпрацювати з МОКУ на основі відповідних угод про співпрацю, укладених між ними та нашою організацією. Прийом до МОКУ та посвята у козаки відбувається у традиційно-звичаєвому порядку із залученням на урочистості відомих людей, митців та гостей.

Вступаючи до нашої організації, ви:

  • Успадковуєте славу, кращі традиції своїх предків.
  • Зміцнюєте ряди творців нового суспільства – Держави світового рівня.
  • Отримуєте надійний юридичний та фізичний захист від будь-яких зазіхань на ваші здобутки і людські права.
  • Одержуєте допомогу в отриманні кредитів, нових технологій, наукових, технічних, економічних та юридичних обґрунтувань і консультацій.
  • Набуваєте можливість вести козацький бізнес.
  • Матимете змогу набути високої свідомості, освіти, культури, оволодіти українською мовою.
  • Матимете право організовувати і створювати козацькі осередки та підрозділи з усіма правами і обов’язками МОКУ.

Разом ми досягнемо мети: побудуємо незалежну християнську Українську Державу на козацьких засадах лицарства, героїзму, побратимства, честі, гідності, шляхетності, відданості Вітчизні.
Прийдемо від козацької держави минулого до козацької держави майбутнього – сильної, багатої, цивілізованої європейської країни.
Відродимо звичаєві правила, традиції, обряди, вольності і права українського народу, мову і віру в Бога.
Зробимо змістом і образом нашого життя національну ідею на засадах українських традицій.

Наш девіз – Україна понад усе!